Ekologiczny druk wielkoformatowy

Drukujemy przede wszystkim materiały reklamowe do zastosowań wewnętrznych  jak i zewnętrznych.  Stosujemy technologię druku lateksowego, opracowaną przez firmę HP. Atramenty HP Latex wytworzone na bazie wody są w pełni ekologiczne. Uzyskane wydruki są wysokiej jakości, odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne – w tym promieniowanie ultrafioletowe. Zadrukowany materiał wychodzi z plotera całkowicie suchy i może być bez zbędnej zwłoki przekazywany do kolejnych etapów produkcji lub skierowany bezpośrednio do odbiorcy końcowego.

Zalety druku lateksowego

  • jest bezwonny, pozbawiony szkodliwych dla człowieka i środowiska rozpuszczalników
  • odporny na ścieranie i warunki atmosferyczne
  • utrwalany termicznie nie ma więc efektu „odparowywania”, bezpośrednio po wydruku nadaje się do laminowania lub aplikacji
  • druk w 6 kolorach zapewnia wysoką jakość, bardzo dobre odwzorowanie detali oraz  kolorów firmowych i korporacyjnych

Lateks a środowisko

Technologia druku lateksowego posiada liczne certyfikaty środowiskowe potwierdzające bezpieczne stosowanie w pomieszczeniach użyteczności publicznej, biurach, hotelach, szpitalach, szkołach oraz pomieszczeniach mieszkalnych. Są to między innymi  certyfikaty GREENGUARD Children & SchoolFSC – Forest Stewardship CouncilSustainable Green Printing


Zobacz co i na czym drukujemy

Banery reklamowe

Druk na płótnie banerowym typu frontlit, backlit i blockout, jedno lub dwustronny, druk na siatce mesh. W standardzie zgrzewanie i oczkowanie co 50 cm.

przejdź do sklepu >>

Folie samoprzylepne

Druk na samoprzylepnych foliach białych i przezroczystych, druk na foliach okiennych typu „one way vision” oraz foliach szronionych. W ofercie posiadamy folie monomerowe krótkookresowe, polimerowe oraz wylewane stosowane do oklejania pojazdów. Drukujemy również na foliach bezklejowych, elektrostatycznych i magnetycznych. Na życzenie Klienta druki zabezpieczamy laminatem matowym lub błyszczącym.

przejdź do sklepu >>

Naklejki wycinane po obrysie

Drukujemy i wycinamy naklejki o dowolnych kształtach. Etykiety samoprzylepne, metki, litery czy znaki graficzne, zawsze z najwyższą precyzją i dokładnością. Już od jednego metra kwadratowego.

przejdź do sklepu >>

Plakaty

Jednostronne plakaty i afisze na promocję wszelkiego rodzaju wydarzeń takich jak festyny, koncerty itp. Wielki format dostępny już od jednej sztuki. Plakaty drukujemy na papierze posterowym i prezentacyjnym.

przejdź do sklepu >>

Roll-up’y

Dostarczamy kompletne systemy jak również druki na wymianę. Posiadamy różne typy mechanizmów – Standard, Strong i Lux, w szerokościach od 85 – 120 cm. Drukujemy na wysokiej jakości materiale typu blockout.

przejdź do sklepu >>

Tapety i fototapety

Druk indywidualnych fototapet na podłożach papierowych, winylowych i lateksowych do aplikacji klejowej jak również samoprzylepnych. Nie ograniczaj się do oferty sklepowej, stwórz własną niepowtarzalną aranżację biura, sklepu czy salonu. Technologia druku lateksowego zapewnia bezpieczne stosowanie wewnątrz pomieszczeń użytkowych i mieszkalnych.

przejdź do sklepu >>

Obrazy na płótnie

Druk na wysokiej jakości materiałach typu canvas o fakturze płótna. Skorzystaj z naszej bogatej bazy gotowych zdjęć lub wydrukuj swój własny, indywidualny obraz. Na życzenie Klientów projekt i obróbka graficzna przesłanych materiałów. Obrazy dostarczamy w rolce lub napięte na blejtram.

przejdź do sklepu >>


Technologie i Media